Program Edukacji na Temat Zdrowego Żywienia

Z przyjemnością informujemy iż w ramach naszej działalności wprowadzamy Program Edukacji na Temat Zdrowego Żywienia! Program ten ma na celu promocję zdrowego trybu życia oraz zasad zdrowego żywienia wśród dzieci oraz rodziców.

Program ma charakter informacyjno – edukacyjny. W ramach działań przewidziane są liczne gry, zabawy i konkursy dla dzieci, podczas których będą musieli wykazać się znajomością zasad żywienia oraz zdrowego stylu życia. Edukowani będą również rodzice – podczas licznych spotkań w szkołach, nasi pracownicy pokażą jak zdrowo komponować posiłki, jak eliminować szkodliwe składniki oraz jak sprawiać, że zdrowe posiłki nigdy się nie znudzą.

Zmiany dotyczyć będą również naszej kuchni – w ramach Programu będziemy na bieżąco informować o nowościach jakie będą wprowadzane zarówno do menu jak i na zapleczu kuchennym. Wszystko po to, aby nasze posiłki były zdrowe, smaczne i odpowiadały na Państwa potrzeby i oczekiwania!

Gorąco zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową: www.agmar-lodz.pl, gdzie można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji oraz postępy z realizacji Programu.

Pozdrawiam,
Agnieszka Wojna.

Category: Porady  Tags: