Oferta

Oferujemy Państwu:

  • Catering firmowy
  • Catering okolicznościowy (imieniny, święta, uroczystości rodzinne)
  • Obiady domowe
  • Posiłki regeneracyjne.

Organizujemy imprezy u Państwa w domu, firmie lub plenerze.

Zapewniamy bezpłatny transport posiłków i cateringu na terenie całej Łodzi już przy zamówieniach powyżej 50zł.

Przyjmujemy zamówienia zarówno na jednorazową jak i stałą obsługę cateringową.

Wystawiamy faktury VAT.

 

Obiady domowe

Zapraszamy na smaczne i zdrowe domowe obiady. Codziennie przygotowujemy dla Państwa inne zestawy posiłków. Zawsze gotujemy ze świeżych i naturalnych składników. Posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu potraw  tradycyjnej kuchni polskiej.

Oferujemy obiady dwudaniowe na miejscu i na wynos lub z dostawą do klienta. Przy zamówieniach powyżej 50zł dostawa gratis!

 

Catering

Oferujemy usługi cateringowe w pełnym zakresie: przygotowanie potraw, dowóz do Klienta, obsługa kelnerska i własny sprzęt gastronomiczny.

Organizujemy wszelkiego rodzaju :

  • bankiety
  • imprezy okolicznościowe
  • przerwy kawowe
  • spotkania integracyjne
  • spotkania biznesowe

Organizujemy imprezy w firmach, prywatnych domach, w salach konferencyjnych oraz w plenerze. Realizujemy także indywidualne zamówienia na imprezy okolicznościowe, rodzinne i świąteczne.

Nasz catering to zawsze świeże i smaczne dania, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny.

 

O FIRMIE

 

AGMAR jest firmą działającą na terenie Łodzi i okolic. Posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług gastronomicznych.

Oferujemy smaczne dwudaniowe obiady domowe zarówno dla osób goszczących u nas, jak i pragnących zjeść w domowym zaciszu.

Obsługujemy kompleksowo firmy pragnące zapewnić ciepły posiłek pracownikom. Obecnie zapewniamy wyżywienie dzieci i młodzieży w Szkole Podstawowej nr 38 w Łodzi, Szkole Podstawowej nr 130 w Łodzi , jak również w Gimnazjum nr 46 w Łodzi. Z usług naszych korzystała również młodzież podczas Ogólnopolskiego Turnieju w Koszykówkę oraz dzieci z Ukrainy podczas wymiany międzyszkolnej. Dostarczamy posiłki pracownikom firm budowlanych działającym na terenie Łodzi. Współpracujemy z Instytutem Nowych Technologii dostarczając posiłki podczas szkoleń, zapewniając obsługę gastronomiczną w czasie konferencji.

Wraz z ofertą przedstawiamy przykładowy jadłospis dekadowy oraz referencje. Menu które państwu oferujemy jest tylko propozycją, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Wystawiamy faktury VAT.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem i zostaniemy zaproszeni do dalszych rozmów i negocjacji.

AGMAR Agnieszka Wojna
Ul. Krochmalna 15
93-144 Łódź
603 183 994